EYMIR KÖYÜ DERNEGI

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

EYMIR KÖYÜ DERNEGI

Mesaj  Admin Bir Perş. Nis. 17, 2008 6:48 am

DERNEK ADI : EYMIR KÖYÜ DERNEGI
DERNEK ADRESİ : GÜZELYALI MAH.BAGDAT CAD.NO:49 PENDIK
ISTANBUL
DERNEK TELEFONU : 0216.493.15.81
DERNEK HAKKINDA: YÖNETIM KURULU Baskani:ALI NAKI EFE EYMIR KÖYÜ DERNEGI GENEL KURULU YAPILDI: Istanbul Eymir Köyü Dernegi 12.olagan genel kurulunu 18.02.2007 tarihinde dernek merkezinde Baskan Ersoy Eren’in yaptigi açilis konusmasi ile basladi ve toplantiyi idare edecek divan olusumdan sonra yapilan görüsmelerde; geçmis iki dönem ile ilgili yapilan faaliyetler ve gelir gider üzerine yapilan görüsmeler sonrasinda eski yönetim kurulunun yaptigi faaliyetler ve hesaplar genel kurulca onaylandi yapilan yeni yönetim kurulu seçiminde görev alanlar ve görev dagilimlari asagidaki gibidir. Baskan: Ali Naki Efe Baskan Yardimcisi: Nurettin Ilhan Sekreter: Ali Zafer Budak Muhasip: Hurrem Sahin Üye: Altun Yayla EYMIR KÖYÜ DERNEGI ABDAL MUSA BIRLIK LOKMASI YAPILDI: Istanbul Eymir Köyü Dernegi, Abdal Musa birlik lokmasini 14.01.2007 tarihinde dernek merkezinde birlik, beraberlik içinde genis bir katilimla yapti. Birlik lokmasina Istanbul’daki Eymir köylüleri, Eymir köyü muhtari Abdullah Tatar, Kizik köyü muhtari Cafer Türkkan, Ankara Arguvan dernegi yönetim kurulu baskani Asim Aydogdu ve esi, Istanbul dan Kuyudere köyü dernegi, Sigirciusagi köyü dernegi, Kuruttas köyü dernegi, Arguvan merkez dernegi, Kizik köyü dernegi, Göçerusagi köyü dernegi,Ballica Mezrasi dernegi ile Arguvan ve köylerinden sahsi olarak katilimlarla Ankara dan bizleri hiçbir etkinligimizde yalniz birakmayan Dr. Hasan Basri Kiliç katildi. Lokma öncesinde Hasan Basri Kiliç yönetiminde deyisler söylenip, birlik cemi yapildi. Birlik lokmasina katilim için bir araya gelen köylülerimiz ve dostlarimiz, havanin güzel olmasini da firsat bilerek, dernek içinde, dernege sigmayanlar ise dernek disinda birbirleriyle hasret giderip, güzel sohbetlerle uzun süre dernekte kalarak bu güzel günü hep birlikte degerlendirdiler. Ayrica dernegimize, köylülerimizin soguk havalarda daha rahat edebilmeleri, hizmetlerin daha saglikli yapilmasi amaciyla dogalgaz alinip, tesisatinin yaptirilmasi, kalorifer tesisati da yaptirilip kombi alinarak, bir haftada sistemin çalistirildigini ve abdal musa lokmasi pisirme kazanlarinin yenilendigini gören gören bazi köylülerimizin bu hizmeti yapanlara ve yönetim kuruluna yardimci olmak amaciyla gösterdigi çaba ise görülmeye degerdi. Abdal Musa birlik lokmasina yakin uzak demeden katilim saglayanlara, mesaj gönderip telefon edenlere ve mazeretleri dolayisi ile lokmaya gelemeyip gönlü bizimle olanlara, hizmetlerin yapilmasina emegi geçenlere tesekkür ederiz. Eymir Köyü Dernegi Yönetim Kurulu
Admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://arguvan.forumandco.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön